Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2018-04-13] Megműtötték Ivan Rakiticet
Az FC Barcelona középpályása az AS Roma elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján sérült meg, eltört a kézközépcsontja. A játékost szerdán műtötték és a Sevilla elleni kupadöntőn talán már pályára is léphet.
[2018-03-12] Az FC Barcelona megegyezett a Gremióval
A katalán csapat hivatalos oldalán jelentette be, hogy a 21 éves Arthuro vételáráról megegyeztek a Gremió csapatával. A középpályást idén júliusban 30+9 millió euróért szerezheti meg a klub.
[2018-03-12] Az FC Barcelona nyert a Málaga ellen
2-0-ra nyert a spanyol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában szombaton az FC Barcelona a Málaga elleni mérkőzésen. A katalán csapat Lionel Messi nélkül állt ki a pályára, de Luís Suárez és Philipe Coutinho találataival simán nyertek. Messi harmadik gyermeke születése miatt nem tudott elutazni a találkozóra.
[2018-03-04] Gerard Deulofeu ebben a szezonban valószínűleg nem léphet pályára
Az FC Barcelona kölcsönadott játékosa jelenleg a Watford csapatát erősíti, de az Everton elleni bajnoki mérkőzés 63. percében le kellett cserélni, mert fáradásos törést szenvedett a lábfejében. Ennek gyógyulási ideje 6-8 hét, de még ezt követi egy hosszabb rehabilitáció.
[2018-03-04] Las Palmas - FC Barcelona 1-1
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában 1-1-es döntetlent játszott az FC Barcelona a kieső helyen álló Las Palmas-szal. A mérkőzés második félidejében az ellenfélnek tizenegyest ítélt a bíró, amit a mai napig vitat a katalán csapat vezetőedzője Ernesto Valverde. A mérkőzésen egyébként született még egy bírói döntés, mely az FC Barcelonát hátrányos helyzetbe hozta. Az első félidő végén a gólhelyzetben lévő Luis Suárez elől az ellenfél kapusa kézzel sodorta el a labdát a tizenhatoson kívül, ekkor viszont nem fújt a bíró.

[2018-02-25] Nélson Semedo hetekig nem játszhat
Az FC Barcelona szombaton 6-1-es győzelmet aratott a Girona ellen. A csapat portugál jobbhátvédje a mérkőzés hajrájában lesérült, nem tudta folytatni a játékot, így a Barca emberhátrányba került. A csapat közleménye szerint Nélson Semedora körülbelül öt hetes kényszerpihenő vár.
[2018-02-24] Luis Suárez sárga lapot kapott
A játékos reklamált a bírónak, aki ezután egy sárga lappal értékelte a kedves szavakat. Az eset az FC Barcelona Chelsea elleni mérkőzésén történt, melynek eredménye 1-1-es döntetlen lett. A meccs a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzése volt.
[2018-02-12] Döntetlent játszott a Barca
Hazai pályán 0-0 eredménnyel zárult a Getafe elleni mérkőzés a spanyol bajnokság 23. fordulójában. Az FC Barcelona csapata nem a megszokott védelemmel állt a pályára, bár ez nem okozott gondot. Az első félidőben Luis Suárez ugyan kapuba talált, de lesről, így a játékvezető nem ítélt gólt.

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | One Direction | David Villa | Neymar | Fernando Torres | Az összes rajongói oldalunk listája