Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2016-04-24] Gólzápor a Sporting Gijón elleni mérkőzésen
A Sporting Gijón együttesét 6-0-ra legyőzte az FC Barcelona a spanyol bajnokság 35. fordulójában. Suárez négy alkalommal talált az ellenfél kapujába, Neymarnak és Messinek 1-1 találata volt.
[2016-04-21] Neymar nem játszhat a Copa Americán
Az FC Barcelona játékosa a CFB és a katalán klub megállapodása szerint a brazil válogatottban játszik majd, de a dél-amerikai kontinensbajnokságon kihagyja idén.
[2016-04-15] Elveszítette a mérkőzést az Atlético Madrid ellen a Barcelona
A labdarúgó Bajnokok Ligájában az Atlético Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte az FC Barcelonát, így 3-2-es összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. 2014-ben is a negyeddöntőben búcsúztatta a katalánokat az Atlético csapata.
[2016-04-06] Az FC Barcelona nyert az Atlético Madrid ellen
FC Barcelona hátrányból fordítva 2-1-re verte az Atlético Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
[2016-04-03] Kikapott az FC Barcelona
A címvédő FC Barcelona 2-1-re kikapott a Real Madridtól a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.

[2016-03-21] Döntetlen lett az FC Barcelona Villarreal elleni mérkőzés eredménye
Vasárnap az FC Barcelona csapata a spanyol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Villarreal ellen 2-2-es döntetlent játszott.
[2016-03-18] Nyolc között az FC Barcelona
A címvédő katalán csapat bejutott a legjobb nyolc közé a Bajnokok Ligájában. Az FC Barcelona az Arsenal ellen 3-1-re nyert. A gólszerzők: Neymar 18. percben, Suárez a 65. percben és Messi a 88. percben talált a kapuba, illetve Elneny lőtte az Arsenal egyetlen gólját az 51. percben.
[2016-03-13] Ismét tartolt az FC Barcelona
Az FC Barcelona könnyedén nyert 6-0-ra a Getafe ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A katalánok az első félidőben három gólnak és egy öngólnak örülhettek. A mérkőzés Juan Rodríguez öngóljával indult a 7. percben, majd Munir El Haddadi, Neymar és Lionel Messi is betalált az ellenfél kapujába. A második félidő két gólját pedig Neymar és Arda Turan szerezte.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2016, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | Neymar | David Villa | Pedro Almodóvar | Lewis Hamilton | Az összes rajongói oldalunk listája