Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2016-05-23] Hosszabbításban szerzett két góllal nyert a Barcelona
Az FC Barcelona 2-0-ra nyert a Sevilla ellen, így megnyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupát. A hosszabbítás utáni egyik gólt Messi átadása után Jordi Alba értékesítette, még a másodikat Neymar szerezte a 122. percben.
[2016-05-17] Nem volt egyszerű a csapatnak az öltözőbe jutni a nyertes mérkőzés után
Az FC Barcelona 3-0-ra győzött Granadában, ezzel megnyerte a spanyol labdarúgó-bajnokságot. A mérkőzés után a csapat a pályán kezdett ünnepelni, majd a szurkolók is beözönlöttek, bekerítve ezzel a játékosokat. A nagy ünneplés közben Neymart valaki szájon vágta, az ütés szerencsére nem volt erős.

» Videó: Az FC Barcelona játékosai az ünneplő tömegben
[2016-05-14] Újra bajnok az FC Barcelona!
Az FC Barcelona 3-0-ra győzött Granadában, ezzel megnyerte a spanyol labdarúgó-bajnokságot. Luis Suárez elnyerte a gólkirályi címet, mivel mesterhármasával összesen negyvenszer volt eredményes és talált az ellenfelek kapujába.

[2016-05-05] Újabb FC Barcelona játékost vádolnak adócsalással
A vádak alapján, Messi, Neymar és Javier Mascherano után, Adriano Correira Claro is adót csalt. A játékos még 2011-2012-ben 645 ezer eurót nem fizetett be a spanyol államkasszába. Adriano idén márciusban rendezte a tartozását, de az a későbbiekben derül ki, hogy megszüntetik-e ellene az eljárást.
[2016-04-24] Gólzápor a Sporting Gijón elleni mérkőzésen
A Sporting Gijón együttesét 6-0-ra legyőzte az FC Barcelona a spanyol bajnokság 35. fordulójában. Suárez négy alkalommal talált az ellenfél kapujába, Neymarnak és Messinek 1-1 találata volt.

[2016-04-21] Neymar nem játszhat a Copa Americán
Az FC Barcelona játékosa a CFB és a katalán klub megállapodása szerint a brazil válogatottban játszik majd, de a dél-amerikai kontinensbajnokságon kihagyja idén.
[2016-04-15] Elveszítette a mérkőzést az Atlético Madrid ellen a Barcelona
A labdarúgó Bajnokok Ligájában az Atlético Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte az FC Barcelonát, így 3-2-es összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. 2014-ben is a negyeddöntőben búcsúztatta a katalánokat az Atlético csapata.
[2016-04-06] Az FC Barcelona nyert az Atlético Madrid ellen
FC Barcelona hátrányból fordítva 2-1-re verte az Atlético Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2016, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | Pedro Almodóvar | Max Verstappen | Fernando Torres | Neymar | Az összes rajongói oldalunk listája