Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2017-02-20] A rossz játék ellenére is nyerni tudott a Barca
Az FC Barcelona 2-1-re nyert a vendég Leganés elleni mérkőzésen a spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A katalán csapat jól kezdett, a 4. percben Messi góljával megszerezték a vezetést, de a mérkőzés további részében inkább az ellenfél veszélyeztette a kapujukat. A rossz védekezés miatt Unai López gólt lőtt, de végül Messi a 90. percben büntetőt értékesített, így a végeredmény 2-1 lett. Ez a mérkőzés Andrés Iniesta 400. bajnokija volt az FC Barcelona színeiben.
[2017-02-18] A spanyol szövetség elutasította a fellebbezést a Barca továbbviszi az ügyet
Az FC Barcelon a nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult Luis Suárez eltiltása miatt. A játékos még az Atlético Madrid elleni elődöntő visszavágóján kapott két sárga lapot, emiatt a játékvezető kiállította. A történtek miatt Suárez nem játszhatna a május 27-én megrendezésre kerülő fináléban, ahol a katalán csapat az Alavés ellen mérkőzik majd. A klub -úgy tűnik teljesen jogosan-, a második figyelmeztetést vitatja, de a spanyol szövetség elutasította a fellebbezést, így kénytelenek voltak a CAS-hoz fordulni. Íme, mi is történt akkor:
[2017-02-16] Megdöbbentő adat Messi játékáról
A BL-nyolcaddöntőjében az FC Barcelona Paris Saint-Germain elleni mérkőzésén a katalán csapat 4-0-ás vereséget szenvedett. Messi talán legrosszabb mérkőzése lehetett, ugyanis egyetlen alakalommal sem ért a labdához az ellenfél tizenhatosán belül.
[2017-02-15] Csúnya vereség! Kikapott a Barcelona
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a csapat a Paris Saint-Germain otthonában játszott kedden, melynek eredménye 4-0 lett. A visszavágót március 8-án rendezik, reméljük jobb eredménnyel játszik majd a katalán csapat.
[2017-02-13] Ideiglenesen az élen az FC Barcelona
A La Liga tabelláján első helyen szerepel a katalán csapat. A spanyol bajnokság 22. fordulójában a Deportivo Alavés csapata ellen játszottak, a végeredmény 6-0 lett. A Barca nehézségek nélkül zúdított gólzáport az ellenfélre. A gólokat Suárez 37. és 67. percben, Neymar a 40., Messi az 59., Alexis a 63. percben öngóllal járult az eredményhez, majd az utolsó találatot Rakitic szerezte a 66. percben. Mérkőzés egyetlen szerencsétlenségét Aleix Vidal szenvedte el, akire sajnos hosszú kihagyás vár. A játékos a 87. percben Theo Hernández szabálytalan becsúszása következtében súlyos bokasérülést szenvedett.

[2017-02-10] Ivan Rakitic a katalán csapat életébe engedett egy kis betekintést
Az FC Barcelona horvát középpályása, Ivan Rakitic a Novi List című lapnak adott interjújában nem csak magáról mesélt. Elmondta például, hogy Lionel Messi úgy oldotta meg, hogy ne zavarják a zajos szomszédai, hogy megvásárolta a házaikat, így most élvezheti a nyugalmat a castelldefelsi birtokán. Az is elárulta, hogy még soha nem járt Barcelona legnépszerűbb utcáján, a La Ramblán. Sőt, kiderült, hogy csapattársaival együtt jobban élvezik a családias vacsorákat, mint a divatos bárokat. Utazásaik során pedig leginkább kártyáznak vagy Ki nevet a végén?-t játszanak.
[2017-02-08] A címvédő FC Barcelona bejutott a fináléba
A Spanyol Király Kupa keddi, Atlético Madrid elleni visszavágó mérkőzésén az FC Barcelona 1-1-es döntetlent játszott. Mivel az első mérkőzést 2-1-re nyerte a csapat, ez az eredmény elég volt ahhoz, hogy elsőként bejussanak a döntőbe.
[2017-02-03] Atlético Madrid - FC Barcelona 1-2
Az FC Barcelona 2-1-re legyőzte az Atlético Madrid csapatát a Spanyol Király Kupa elődöntőjében. A visszavágó két hét múlva lesz.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | Neymar | DVSC | PSY | Pedro Almodóvar | Az összes rajongói oldalunk listája