Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2017-03-26] Legendás játékosról nevezik el az FC Barcelona egyik új stadionát
A tavaly március 24-én, 68 éves korában tüdőrákban elhunyt holland szakember, Johan Cruyff tiszteletére az FC Barcelona egy új stadiont nevez el. Josep Maria Bartomeu az FC Barcelona elnöke szombaton jelentette be a hírt, mely szerint a Mini Estadi helyén épülő létesítmény az Estadi Johan Cruyff nevet kapja majd. Cruyff a katalán csapat játékosa és edzője is volt. A tartalék csapat új stadionjában a legenda tiszteletére egy szobrot is felavatnak majd, ill. Jordi Cardoner alelnök elmondta, hogy kérvényezni fogják azt, hogy az egyik utca Johan Cruyff nevét viselhesse.
[2017-03-14] Újabb tehetségért tett ajánlatott a Barca
Az AS információ szerint az FC Barcelona és a Real Madrid is megvásárolná Diogo Dalot, az FC Porto fiatal játékosát. A védő posztban játszó futballistát már most Cristiano Ronaldohoz hasonlítják. A védőért az FC Barcelona 10 millió eurós ajánlatot tett, amit elutasítottak, mert a portugál játékos ára jelenleg ennek az összegnek a duplája.
[2017-03-12] Miamiban is találkozik az FC Barcelona és a Real Madrid
A két csapat előszezoni mérkőzést játszik majd július 29-én a frissen felújított Hard Rock Stadionban. A hírek szerint a szervezők több napon át tartó rendezvénysorozattal, Super Bowl-szerű látvánnyal, koncertekkel készülnek az El Clásicora. A Real Madrid és az FC Barcelona júliusi összecsapása a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű sorozat része. Ez lesz a második alkalom amikor a páros Spanyolországon kívül találkozik egymással. Az előző ilyen mérkőzés Venezuelában volt 35 évvel ezelőtt, akkor a Real nyert 1-0-ra. Mindezek előtt azonban a riválisok április 23-án a Santiago Bernabéu Stadionban megrendezésre kerülő bajnokin is megmérkőznek egymással.
[2017-03-09] FC Barcelona - Paris Saint-Germain 6-1
Szinte lehetetlennek tűnő eredményt produkált tegnap az FC Barcelona a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Az első meccset a katalán csapat elveszítette 4-0-ra, most pedig a visszavágón óriási küzdelemmel 6-1-re zárta a mérkőzést a Paris Saint-Germain ellen. Az első gólt L. Suárez szerezte már a 3. percben. A második találat Kurzawa öngólja volt a 40 percben. Messi büntetőből talált a kapuba az 50. percben, aztán Cavani 62. percben lőtt egyet. Neymar duplázott, a 88. és a 90. percben is betalált büntetőből az ellenfél kapujába. Az utolsó megsemmisítő találat a csereként beálló Sergi Robertonak volt köszönhető, aki a 95. percben talált a Paris Saint-Germain hálójába. Ezzel az eredménnyel pedig tovább menetel a csapat, kiharcolták a továbbjutást.
[2017-03-07] Kínában nyílik az FC Barcelona 26. akadémiája
A katalán klub Haikou-ban nyíló edzőközpontjában körülbelül ezer fiatal tanulhat majd. A tervezet szerint már idén nyáron lányok és fiúk vegyesen vehetik birtokba a 7 pályásra tervezett sportkomplexumot. Az utánpótlás-nevelő bázis egyik edzője Ronaldinho lehet majd, aki jelenleg a katalán klub nagykövete is.

[2017-03-03] Luis Enrique távozik
Az FC Barcelona 46 éves vezetőedzője a szezon végén távozik posztjáról. A döntését a Sporting Gijón elleni 6-1-es bajnoki győzelmet követő sajtótájékoztatón jelentette be, szerdán. A tréner 2014-ben váltotta Gerardo Martinót. A csapattal két Király Kupát, két bajnoki címet és egy Bajnokok Ligáját nyert.

» Videó: Luis Enrique bejelenti, hogy nem lesz a Barcelona edzője a következő szezonban
[2017-03-02] Tarolt az FC Barcelona
A katalán csapat 5 góllal nyert a Sporting Gijón elleni mérkőzésen a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Neymar, Lionel Messi és Luis Suárez is betalált az ellenfél hálójába, az eredmény 6-1 lett.
[2017-02-27] Az FC Barcelona 2-1-re nyert az Atlético Madrid ellen
A spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában, az FC Barcelona Atlético Madrid elleni mérkőzésén az első félidőben nem született gól. A második félidőben elsőként Rafinha talált az ellenfél kapujába, de erre a 64. percig várni kellett, majd 6 perccel később az Atlético Madrid egyenlített. A mérkőzés utolsó találata a 86. percben Lionel Messinek volt köszönhető, aki ezzel a 400. nyertes mérkőzését játszotta a katalán csapat színeiben.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | Pedro Almodóvar | Michael C. Hall | David Villa | Bruno Mars | Az összes rajongói oldalunk listája