Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

FC Barcelona hírek

[2017-01-20] Real Sociedad - FC Barcelona 0-1
A katalánok 10 évig nem voltak képesek legyőzni a Real Sociedad csapatát, egészen mostanáig. A Spanyol Kupában ezt a mérkőzést várták a leginkább, hiszen San Sebastianból még Guardiola irányítása alatt sem sikerült győzelmet kiharcolnia az FC Barcelonának. A mérkőzés hemzsegett a bírói hibáktól, de a 20. percben Neymar góljának köszönhetően előnyből várhatja a visszavágót a Barca.
[2017-01-15] FC Barcelona - Las Palmas 5-0
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában az FC Barcelona csapata 5-0-ra verte a Las Palmast. 1-1 gólt szerzett a mérkőzésen Messi, Arda Turan és Aleix Vidal, Luis Suárez pedig duplázott.
[2017-01-15] FC Barcelona - Athletic Bilbao 3 - 1
A spanyol Király Kupa nyolcaddöntőjében az FC Barcelona csapata 3-1-re verte az Athletic Bilbaot. A gólokat Suárez a 35., Neymar a 48., még Messi a 78. percben szerezte.
[2016-12-21] FC Barcelona - Espanyol 4-1
Az Espanyol elleni mérkőzésen Luis Suárez duplázott, Jordi Alba és Messi 1-1 góllal járult hozzá az FC Barcelona 4-1-es sikeréhez a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában.
[2016-12-18] Luís Suárez is hosszabbít
Az FC Barcelona és uruguayi csatára Luís Suárez megállapodást kötött. A játékos 2021-ig szóló szerződést ír hamarosan alá. A szerződés tartalmazza a kivásárlási díjat, mely Suárez esetében 200 millió euró. A csatár 2014-es klubváltása óta, 116 mérkőzésen 97 gólt szerzett a katalán csapat színeiben, a spanyol bajnokin 40 góllal gólkirály lett és kiérdemelte az Aranycipőt is.

[2016-12-15] 5 éves kisfiú Messi egyik legnagyobb rajongója
Nemrégiben bejárta az internetet egy fotó, melyen egy kisfiú Messi-feliratos, nejlonszatyorból készített mezben látható. Az 5 éves Murtaza Ahmadit óriási megtiszteltetés érte, ugyanis találkozhatott kedvencével és még a pályára is felkísérhette a játékost:

» Videó: Messi apró rajongójával találkozott
[2016-12-10] Osasuna - FC Barcelona 0-3
A spanyol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában az FC Barcelona 3-0-ra nyert az Osasuna ellen.
[2016-11-24] Celtic - FC Barcelona 0-2
A Bajnokok Ligája 5. fordulójában, szerdán az FC Barcelona kétszer talált a Celtic kapujába, így a végeredmény 0-2 lett a katalán csapat javára. Az első találat Neymar beívelésének volt köszönhető, amit aztán Messi értékesített. A második gólt is Messi lőtte az 55. percben büntetőből, melyet Suárez harcolt ki a csapatnak.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, fcbarcelona.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Lionel Messi | Neymar | Pedro Almodóvar | David Villa | Michael C. Hall | Az összes rajongói oldalunk listája